Najciekawsze upominki na Walentynki

Walentynki to święto wszystkich zakochanych, to wyjątkowy dzień i dobra okazja do spędzania czasu we dwoje… Jeżeli masz kogoś bliskiego, koniecznie zadbaj o miłą atmosferę i… upominek. To też odpowiedni moment, aby wręczyć ukochanemu czy ukochanej jakiś, choć drobny, podarunek, który z jednej strony będzie miłą niespodzianką, a z drugiej zaś dowodem miłości.

prezent na dzień zakochanych

Czy to faktycznie powód, by obdarować się prezentami?

Pewnie zastanawiasz się, czy Walentynki to naprawdę dobry powód do tego, by obdarowywać się prezentami. Upominki zwykle kupuje się z okazji urodzin, imion, na większe uroczystości… Tymczasem dzień zakochanych to właśnie idealny moment na to, aby nie tylko spędzić razem czas, ale by również kupić tej drugiej połówce coś wyjątkowego. Nikt nie mówi tu o drogich prezentach. Ale… sam przyznaj. Drobny upominek sprawiłby Ci ogromną przyjemność.

Kilka sprawdzonych pomysłów na prezenty Walentynkowe

Przystępując do wyboru, chciałoby się dowiedzieć, jaki prezent na Walentynki sprawdzi się najbardziej. Co kupują inni i co wypada podarować z tej okazji. Oto kilka sprawdzonych pomysłów:

  • poduszka ze specjalnym napisem lub wspólnym zdjęciem,
  • ramka ze zdjęciem,
  • słodycze w kształcie serca,
  • czerwone róże dla niej,
  • bielizna,
  • romantyczna kolacja w domu lub restauracji,
  • kino.

Wymieniać w sumie można długo, ale to najczęściej wybierane prezenty. Niektóre z nich kupowane są od niej dla niego, wybrane od niego dla niej, a zdarzają się i te, które planowane są wspólnie, jak na przykład wspomniane kino.

upominek na walentynki

Co dla niej, a co dla niego? Podpowiadamy

Bardzo modną propozycją w ostatnim czasie, są drewniane serca z grawerem, które służą jako pamiątka i podarunek z okazji Dnia Zakochanych. To upominek, który może być zarówno dla niej, jak i dla niego. To trwała pamiątka, która będzie służyła przez wiele lat, stale przypominając zarówno o bliskiej osobie, jak i o tym wspaniałym dniu. Serca tworzone z wysokiej jakości drewna i grawerowane z należytą starannością świetnie się prezentują. W sprzedaży dostępne są serca w postaci statuetki, zawieszki i magnesu na lodówkę. Każdy znajdzie coś dla siebie, a właściwie dla ukochanej osoby. Jeżeli spodobał Ci się pomysł, zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz duży wybór tego rodzaju upominków w różnych wzorach. Na stronie tej nie brakuje też poradników, dzięki którym na pewno trafisz na właściwy prezent dla tego jedynego czy tej jedynej. W końcu to Ty decydujesz i Ty wybierasz prezent. My tylko doradzamy.